Reklamy pište prosím SEM!!!!!

When you look me in the eyes - 2díl

21. května 2010 v 18:50 | LuCi and MíŠa |  Blbiny
po dlouhé době je tu pokračování ffky When you look me in the eyes
torchu s více chybami :D
Ráno
Ráno se probudím o půl 8, jelikož je sobota, tak ještě ležím v posteli a surfuji na mém novém notebooku, který mi naši dali na Vánoce. Juknu se na meil. Takže se přihlásím . a mám tam jeden nový meilík. Otevřu ho. A zjistím že mou zprávu JB už četli a že si mám počkat na slosování. A podtím je napsané ještě: ps Joe z tebe nezpustí oči. Nick

Cože??!! Dívu se na monitor. V tom se probudí brácha. "Lucko co děláš já chci ještě spat." Řekne brácha rozespalým hlasem. "No jo ." řeknu otráveně a zaklapnu notebook. Lehnu si a čučím na plagát co mám u postele. A pořád se mi honí hlavou Joe z tebe nespustí oči. A pořád dokola. Najednou mě začne bolet hlava. "Do pr.." řeknu nahlas. Brácha se jen otočí a spí dál.. jdu do obyváku a sednu si na pohovku. Pustím očko. Hraje tam zrovna Jordin Spars - Tattoo. Tu písničku mám taky moc ráda. Tak se do toho zaposlouchám.. lehnu si a zavřu oči. Představuji si Joa.. otevřu rychle oči. Už mi z něho zas hrabe.. stoupnu si a jdu do kuchyně pro ibalgin( mimochodem růžovou tabletku jak ji nazývá Terča moje druhá nej kámi) . jdu se podívat do lékarničky vemu ibalgin. Naleju si pití co máme na lince .. a zapiju ibalgin. Sednu si na židlu do kuchyně. A v tom z kuchyně slyším na očku:" Ahojky fans Jonas Brothers. Máme pro vás výzvu." Já se zvednu a jdu sledovat co se bude dít. "Ta výzva je ručena jen pro věrné fans téhle trojky. Takže kdo nám ted zavolá tak získá vstupenku na zítřejší koncert na Jonas brothers v Londýně. Takže volejte tohle číslo.." Já jen kroutím hlavou.. už to zkoušet nebudu. Říkám si v duchu. Ae srdce mě říká že to mám udělat. No dobře no.. Tak vemu telefon a už volám.. v tom se mi fakt ozve očko. "Ahojky tady je očko. Kdo je na druhé straně?" Řekne moderátor. "Tady Lucka." "Ahoj Luci. Si připravená?" Usměje se moderátor. "JO jasný jsem." "Tak dobře jdem na otázky pokud je odpovíš tak získáváš dvě vstupenky na zítřejší koncert Jonas Brothers v Londýně. Tak jdem na první otázku. Mimochodem otázky budou tři. Takže. První: Jak se jmenují členové skupiny JB?" Zeptá se. "No to je přece jasný. Joe , Nick Kevin Jonas." Řeknu jistě. "NO jasnéé. Jsou to tihle tři. Další otázka. Odkud jsou." "No jsou z New Jersey." Odpovím. "No výborně. A poslednííí otázka velmi těžká: s kým pak kluci chodí. Těžká otázka." Věří si moderátor. "No jak pro koho.. takže Nick chodil se Sel Gomez a chodí s Miley Cyrus. Joe chodil s Taylor Swift, Chelsey Staub a ted chodí s Camillkou Bell a Kevča chodí s Danielou." Zodpovím na všechny otázky. "No výborněě. Takže si získala dva lupeny na Jonas Brothers. Odvoz čekej zítra v 1 hodinu ráno. Tak ještě nezavěšuj musíš nadyktovat adresu. My si zatím dáme klip právě od Jonas Brothers Paranoid." Řekne moderátor a obraz tv se změní v klip. "Takže řekni nám tu adresu." Řekne moderátor. "Jo dobře." Nadiktuju mu tu adresu." Tak se budem zítra těšit.."
zasměje se. "Jo dobře. Naschle." Zavěsím. A jdu si sednout do křesla. A jéje mamka nebude ráda. Už ji slyším jak mi to zakazuje. V tom vyjde z pokoje mamka. "Aho..oj mami." Usměju se nejistě." Ahoj, co je?" Zívne. "No mami no víš.. no.." "tak se vymáčkni." Opře se o křeslo. "Já sem vyhrála dvě vstupenky na koncert Jonas Brothers." Vyklopím jí to. "No vidíš jak se máš. A kdy to je?" Usměje se. "No mami ...zítra." vzdychnu. "No Lucko... jako ale víš že tam nepojedeš.. a kde to je?" Je rozzčilená. "No v Londýně." Chce se mi řvát.
"Luci no víš, já bych tě i pustila, ale když to je daleko. Já tě tam nemám jak odvézd. No dobře odvézla bych tě, ae stálo by nás to moc peněz." Překvapí mě. "Takže ty mě pustíš?" Rozzářím se. "No jo, pustím. Když tě tam ochrání." Usměje se a obejme mě. " Neboj mami, odvoz máme zajištěný." Usměv jí oplácím. "Tak dobře a s kým tam pojedeš?" Sedne si." No s kým jiným. Přece s Míšou. Ona je stejně žere jak já." Zasměju se." Tak dobře co chceš na snídani?" Zeptá se mě a jde do kuchyně. "No tak přece tu pizzu ." vzpomenu si a začnu se smat. Vzpoměla jsem si na klip od Jonas Brothers Pizza girl. Totalně hezký klip .. mamka mi to teda zehřeje. A dá na talířek. Já si zatím sednu na židli. "Mami víš, oni nás tam odvezou. Oni se zítra pro mě staví, a nejspíš tam budem i spat v nějakém hotelu. Kéžby s JB.... "zasniju se... "no Lucko. Prosím tě, myslíš že si tě všimnou, vždyt tam bude spouta fanynek to nemáš šanci, ještě jak by ses snima domluvila.." vzbudí mě mamka ze zasnívání .... "no to je taky fakt... ale mami počky něco ti ukážu.."
doběhnu si pro notebook. Sednu si a přihlásím ho.. a dám mamce přečíst email, tedy i přeložený... mamka jen kroutí hlavou. "Ale Luci to nic nemusí znamenat, no možná se mu líbíš, ale nic víc." Usměje se a potom jí to dojde.. "hey na co se to zas hlásíš?" Zpozorním.." no ehm.. oni na jedné stránce píší že hledají do jejich seriálu JONAS jejich fanynku, no a tak sem se přihlásila.." "Lucko, ty se nepoučíš, předtím to byli Tokio Hotel, a ted ti Jonasy.. nepřeháníš to?!" Křičí mamka až vzbudí zbytek naší čtyřčlenné rodiny." Ale mami, prosím tě ... email nic nestojí, pochybuju , že by si mě vybrali... a když si mě nevyberou, to jako myslím že ne, tak aspon zítra pojedu na ten užasnej koncert.." "Ladi, představ si tvoje šesnáctiletá dcera, jede zítra na koncert do Londýna." Řekne rozzčileným hlasem. "He, to se má.. a kde si na to přišla?" Zeptá se tatka. "No víš tati, na očku to dávali, no tak sem tam zavolala, a položili mě tam naprosto primitivní otázky, na které by odpověděl i brácha.. noa
bylo to.." řeknu. "No Luci to máš pravdu , že bych to asi zodpověděl, když mě pořád říkáš o nich novinky." Štouchne do mě brácha. Já se zasměju. "A jako víš co ještě, ještě se naše krasavice, přihlásila do jejich seriálu až do Ameriky. Nezabil bys ji?!" Pořád mamka mluví rozzuřeným hlasem. "No nezabil." Usměje se tatka. Mě tím překvapí, protože vždycky byl na bráchové straně. "Cože?! Tati, tobě by nevadilo, kdybych jela do Ameriky?" Hledím jako puk. "No tak jako vadilo, ale aspon bys sis procvičila anglinu, a setkala se se svýma idolama..". sedne si.


tož co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uru Uru | Web | 30. května 2010 v 19:32 | Reagovat

hezu blog budes sb?:-):-):D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama